Projekt: Misja Rzepka

Pakiet edukacyjny dla dzieci, który służy do nauki segregowania odpadków organicznych oraz produkcji kompostu nowoczesną metodą. W skład pakietu wchodzą: gra planszowa, aplikacja mobilna i elektroniczna zabawka oraz nowoczesny kompostownik. Misja Rzepka to pomysł kolejnej z grup projektowych Warsztatu idei, w składzie: Bartłomiej Tomczak, Alicja Getka, Katarzyna Kołys.

misja rzepka_graf1

Grafika: Alicja Getka

 

„Podczas warsztatów kreatywnych „Uzdrowisko” doszliśmy do wniosku, że Warszawa potrzebuje nie tylko działań prozdrowotnych w sensie fizycznym, ale również psychicznym. Dlatego nasz pomysł na uzdrowienie miasta to eko-integracja. Począwszy od budowania dobrych układów dziecko – rodzic, poprzez tworzenie zgranych zespołów klasowych, skończywszy na relacjach rodzic- szkoła – lokalne władze.” – piszą członkowie grupy Misja Rzepka.

misja rzepka_graf2

Grafika: Alicja Getka

 

Szczegółowa prezentacja (Utwór dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Szczegóły licencji: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/): Misja Rzepka_opis projektu i tu: Misja Rzepka_prezentacja finalna

Recenzje:

Filip Nowicki, przedsiębiorca, manager, wydawca: Misja Rzepka_recenzja_F.Nowicki

Iwona Cymerman, doktor biotechnologii: Misja Rzepka_recenzja_I.Cymerman

Autorzy tekstu

Uzdrowisko Warszawa: zespół organizatorów